به نام یگانه فرمانروا هستی که زیر سایه ربانیت اش ، بندگی می کنم

درباره من

سلام دوستان و همراهان عزیز به سایت شخصی من خوش اومدید. بعد از چند سال فعالیت توی دنیای نت ، تصمیم گرفتم وبسایت شخصی خودم رو راه اندازی کنم. خیلی با خودم کلنجار رفتم تا این تصمیم رو گرفتم. یکی از دلایلی که باعث می شد که بعد از ۵ سال فعالیت در دنیای نت ، سایت شخصی خودم رو نداشته باشم، یک حس کمال طلبی بود که ممکن خیلی از ما داشته باشیم. حس می کردم باید تخصص هام خیلی بالا باشه تا سایتم رو شروع کنم.  اما امروز که شروع کردم ، یک ندای درونی تشویقم کرد هدفم رو دنبال کنم. من کارشناسی ارشد فیزیک رو از دانشگاه صنعتی امیرکبیر خوندم اما زمانی که فارغ التحصیل شدم تازه متوجه شدم عشق من به دنیای فیزیک برای کسب درآمد نبود. واسه همین بلافاصله پس از فارغ التحصیلی یادگیری مهارت هایی که باهاش میشه در دنیای اینترنت کسب درآمد کرد رو با یادگیری تولید محتوا شروع کردم.

تولید محتوا نقطه شروع بود ، اما پایان نبود

تولید محتوا رو به صورت دورکاری شروع کردم ، من عاشق نوشتن بودم ، چون می تونستم با نوشتن ، همه چیزهایی که در ذهنم بود رو با بقیه آدم ها به اشتراک بگذارم. اما دنیای دیجیتال مارکتینگ ، جوریه که وقتی وارد یک بخش اون میشی ، مثل یک گرداب تو رو به داخل خودش می کشونه. هیجان یادگیری و کسب تجربه های جدید از من آدمی که الان هستم رو ساخت. مهارت هام رو در حوزه های مختلف گسترش دادم. کسب و کارهای زیادی رو مدیریت کردم. سایت های زیادی رو رشد دادم و در نهایت الان اینجام تا تجربه هام رو با شما به اشتراک بگذارم. تو این مسیر یاد گرفتم که هر روز باید دنبال یادگیری چیزای جدید باشم تا هر روز نسخه بهتری از نسخه قبلی خودم باشم. و شکر خدا هر روز در حال بهتر شدن هستم.

به کمک نیاز دارین

  • ✔ اگر در شرف راه اندازی یک کسب و کار اینترنتی هستین و برای شروع به راهنمایی نیاز دارین
  • ✔ اگر می خواید برای شروع یادگیری یکی از مهارت های مورد نیاز برای فعالیت در دنیای اینترنت اقدام کنید و نمی دونید از کجا باید شروع کنید
  • ✔ اگه در زمینه هایی که من مهارت و توانایی دارم به کمک یا مشاوره احتیاج دارید
  • ✔ اگر در حال انجام یه پروژه هستین و یه جایی اش به مشکل خوردین
  • ✔ اگر کسب و کار اینترنتی دارید و دوست دارید من براتون مدیریتش کنم
  • ✔ اگر یکی از مهارت های من می تونه به رشد کسب و کارتون کمک بکنه
  • ✔ اگر به آموزش در زمینه های مختلف دیجیتال مارکتینگ ، تولید محتوا ، سئو و طراحی سایت وردپرسی نیاز دارید

 می تونید از طریق فرم روبرو با من تماس بگیرید. مطمن باشید در حد توانم و با عشق فراوان بهتون کمک خواهم کرد. 

آنچه دیگران درباره من می گویند