خلق تجربه مشترک

زیباترین حس های این چند سال گذشته رو زمانی تجربه کردم ، که در کنار یک تیم برای یک هدف مشترک تلاش می کردم. وجود همکارای متخصص و همدلی که با دانش فنی بالاشون بهم کمک می کردند که یک پروژه رشد بدم. و وجود افراد جدیدی که تازه در شرف یادگیری بودند ، زیبایی های خاص خودش رو داشت. فریلنسر بودن و فعالیت در دنیای اینترنت اون هم زمانی که دانش یا تجربه کافی نداری ، با چالش های زیادی مواجه هست. اما وجود آدم هایی که همیشه آماده کمک هستند این تجربه رو لذت بخش می کنه. هیچ وقت به جایی نمی رسی که به خودت بگی دیگه آموزش بسته و نیازی به کمک کسی ندارم. بنظرم هر کسی که به دنبال رشد باشه ، همیشه در حال یادگیری هست. من هم از این قاعده مستثنی نبودم و نیستم. همیشه به مشتری ها ، دوستان و همکارانم می گم و خواهم گفت : در هر زمانی به اندازه توانم و دانش ام برای یک پروژه کم نمیذارم و هر چقدر لازم باشه آموزش می بینم. این چیزیه که اگر کسی وارد تیمم بشه ، حتما از زبونم می شنوه و اون رو اصل کاری خودش قرار میده

برای طراحی ، رفع مشکلات یا مدیریت کسب و کار آنلاین خودتون به کمک نیاز دارید؟

می تونید از طریق اطلاعات تماس من ، با من در ارتباط باشید ، با عشق آماده کمک به شما هستم

برای طراحی ، رفع مشکلات یا مدیریت پروژه ای که دستتون هست به کمک نیاز دارید؟

دوست دارید دانش خودتون رو بالا ببرید یا اول مسیر هستید و نیاز دارید یه نفر شما رو راهنمایی کنه و بهتون آموزش بده؟

همکاری با شرکت ها و سازمان ها

اگر شما یک شرکت، سایت یا سازمانی دارید که مهارت های من برای پیشبرد اهدافتان می تواند مفید باشد. اگر به کمک من برای رفع مشکلات سایتتان نیاز دارید. می توانید از طریق فرم زیر یا اطلاعات تماس من، با من در ارتباط باشید. 

درخواست همکاری

برای شروع یه همکاری قشنگ کافیه فرم روبرو رو پر کنید تا با شما تماس بگیرم. اگر مهارت کافی برای همکاری رو ندارید، کافیه در فرم روبرو برام بنویسید که به دنبال یادگیری چه مهارتی هستید تا شما رو راهنمایی کنم و آموزش های لازم رو در اختیار شما قرار بدم. اگر مهارت های کافی رو دارید، می تونید رزومه خودتون رو از طریق این فرم برام ارسال کنید.